Alle collecties
Tickets kopen
Mijn ticket werkte niet en het evenement is voorbij
Mijn ticket werkte niet en het evenement is voorbij

Het is zeldzaam, maar kan gebeuren. Hier lees je wat je moet doen als je ticket het niet deed bij het evenement.

Julija avatar
Geschreven door Julija
Meer dan een week geleden bijgewerkt

Na het evenement: wat moet ik nu doen?

Wat ontzettend vervelend dat er een probleem was. Allereerst moet je de verkoper laten weten dat het ticket dat je van hen hebt gekocht niet werkte. In je inbox vind je een e-mail van ons met een formulier waarin we je feedback vragen. Als je de knop 'Nee, mijn ticket werkte niet' gebruikt, kun je een gesprek openen met de verkoper, zodat je in gesprek kunt gaan over wat er is gebeurd.

Wat gebeurt er als je een gesprek opent?

Hier zijn wat manieren waarop fans dingen oplossen:

1. De verkoper gaat akkoord met een terugbetaling

Als er een probleem met het ticket of de advertentie was, realiseert de verkoper zich vaak dat het een onbedoelde fout was en gaat akkoord met een terugbetaling van de kosten. Als dit het geval is, tikt de koper op de knop 'Markeer als opgelost' en zal ons team van aftersales het geld met toestemming van de verkoper terugbetalen vanaf de rekening van de verkoper.

2. Er is meer hulp nodig, het team van Support komt erbij

Als de koper en de verkoper het niet eens kunnen worden over een oplossing, kunnen ze het team van Support vragen om hulp. Soms is het niet meteen duidelijk wat er misging. Een medewerker van aftersales voegt zich zo snel als ze kunnen bij het gesprek om te helpen. Het is belangrijk om beleefd en duidelijk te blijven, zodat het probleem zo snel en eerlijk mogelijk kan worden opgelost.

3. De verkoper reageert niet

Als dit het geval is, komen wij tussenbeide om de verkoper aan te sporen deel te nemen aan het gesprek en blijft ons team de koper helpen door de verkoper herinneringen te blijven sturen. We geven niet op tot er een oplossing gevonden is!!

4. Koper en verkoper komen tot oplossing buiten TicketSwap om

In dit geval kun je het gesprek afsluiten om ons te laten weten dat jullie hebben besloten het probleem op een vriendelijke manier buiten TicketSwap om op te lossen.

Dit zijn slechts een aantal voorbeelden van de manieren waarop we fans helpen het probleem op te lossen als een ticket niet werkt. We begrijpen dat het een ongemakkelijkse situatie is, maar we proberen altijd met beide partijen samen te werken aan een eerlijke oplossing.

We doen ons best om snel te reageren, maar soms kan de wachttijd wat langer zijn dan gebruikelijk – heb geduld! We zijn je niet vergeten en we geven je zo snel we kunnen een update.

Nog bij het evenement?

Als je nog steeds bij het evenement bent, kan ons Support-team soms helpen. Dit artikel vertelt je meer over wat je moet doen als je nog aan de deur staat.

Je kunt ook naar ons Helpcentrum gaan voor meer info of als je contact op wilt nemen met ons Support-team.

Was dit een antwoord op uw vraag?